תכנון והקמת גינה בכפר סבא

הקמת גינה בכפר סבא

תכנון והקמת גינה בכפר סבא - חלק ניכר מפתרונות עיצוב הגינות בארץ קורה עקב חוסר אמון מצד בעלי גינות לאנשי הגינון ,  ולמה הכוונה לקוחות פוחדים מפיתרון שהם לא מצליחים לדמיין אותו בעצמם ומצב זה לוקח לפתרון גינה פשוט לא מעניין כלל ומפחד ממצבים יפים בעיצוב טופוגרפיה צמחים בריכות גלויות טראומות מעצים בני מאה ענקיים שהם מדמינים מילדות וגם בעניין הכלכלי לקוחות חושבים שחלק ניכר ממה שאיש הגינון אומר זה מסיבות כלכליות לטובתו  ואתם יודעים מה הלקוחות צודקים!!!!

אך אצלנו זה שונה נכון גם אלינו אנשים באים עם פחדים אלו  ואנו מצליחים לשחרר אותם מרוב הפחדים המיותרים כבר בפגישה הראשונה מה שמכנה לנו מרחב עבודה בריא להצלחת גינה ברמה גבוהה עיצובית  תחשבו רגע לא הייתם רוצים שיבוא אדם שיעשה לכם סדר בראש בנושא הגינון מה נכון או לא נכון מה כדאי מה יותר יפה כדי שתתקדמו לפתרון שתהיו שלמים איתו כבר בפגישה הראשונה ותוכלו לשחרר את הגנן לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב בראש שקט מצדכם עם טיילתם כבר באתר אולי ראיתם איך אנו עושים הכל כבר בפגישת תכנון הגינה בפגישה הראשונה.

לגינה הבאה עם סלעים שהם חלוקי נחל עגלגלים שמשמשים כספסלים.


לגינה הבאה גינה לילדים עם שמירה על דשא גדול למשחקים

תכנון והקמת גינה עם עיצוב דשא עגול
תכנון והקמת גינה עם עיצוב דשא עגול היוצר חלל נעים לעיין עם עצים מצלים גם כן
תמונה שמראה עיצוב
אירוסים מלואיזיאנה עם פרח צהוב צופה אל הגינה
עצים בתוך הדשא
דשא יפה בעיגול שווה עם עצים מסביב ובתוך הדשא
גבהים של שיפועי אדמה יוצרים עיצוב
ספסל בזלת מעוצב ויוצר עיצוב גבהים שיוצרים מינוף בעיצוב צמחייה

 

מבט דרך ורד "הדון זואן " אל הגינה משמאל לורד זהו גזע של הלגסטרמיה הודית

צמח האירוס לואיזיאני מתהדר בפריחות בכמה צבעים מתאים לעיצוב גינות פרטיות כי הוא חזק ומתבגר יפה

עיגול יפה ונוח באנרגיות  שלו דשא מתאים אפילו לאירוע מרכזי לדעתנו בעיצוב גינות העיגול הזה זה הפנטזיה שלנו לא בכל מקום יש יכולות צורניות כאלה אנו מביאים את צירה הרמונית זו גם לגינות קטנות מאוד אם אהבתם נסו אותנו וגלו את הסגנון הגנני שלנו ולא תתאכזבו.

ספסל מסלע בזלת עם שלוש רגלי  אבן חירבה כקוביות יוצר עיצוב ומתאים לגינון חוץ,  יש לציין שאת הסלעים האלה מייצרים במיוחד לפי בקשתנו,  אנו נמשיך להעלות את רמת עיצוב הגינות אם אהבתם את   הסגנון?   צלצלו !!! 


לגינה הבאה דירת גן גדולה עם צמחיה עוטפת את הגינה ושומרת על דשא גדול